Відгуки про компанію Kosapila
- Валерій Р.
- Іванна О.Угода на маркетплейсі Prom.ua
нормально
Михайло З.- Юрій Н.
- Морочениць В.
не советую покупать в этом магазине ,не позвонили, ждал целую неделю, товар не выслали хорошо что заказал в другом магазине.
через 10 дней пришло смс что товара нет- Коментар продавця
так посилки не забераєте чого вам відправляти?) шукайте далі) не витрачайте час)
Руслан К.- Коментар продавця
- Александр Ч.
- Алексей П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Богдан С.

Спасибо за товар, будем работать.