Отзывы о компании Kosapila
Усе супер.
Александр П.- Віталій П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Іван З.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Евген К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Олександр П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Любомир С.
- Ян Т.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Едуард Г.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Михайло О.Сделка на маркетплейсе Prom.ua

Не серйозне та зневажливе ставлення продавця до клієнта!!! Не рекомендую до співпраці!!!
Замовлення: аккумулятор, шину 30см та цеп, відправив в пакеті для документів!!!
І тут питання виникло навіть не до НовоїПошти, а до самого відправника!!! Як можливо так відправляти аккумулятор, шину та цеп?
Відповідно товар, а саме аккумулятор Grosser 6 A прибув вже в пом'ятій коробці, після огляду аккумулятора, виявив не працюючий діод індикації заряду. Після спілкування продавець повідомив: " таке буває і помята коробка не при чем, то глюк! На питання чому замовлення було в целофановому пакуванні, і як можливо було в такому пакуванні відправити товар(аккумулятор, шину та цеп)? Отримав відповідь, що як би він запакував у коробок - мені дорого обійшлося 🤦
доставка для мене з ПромПідпискою - безкоштовно, а йому , як продацю, відправлення коштувало аж 114, 82.
Тобто продавець вважає, що моя Підписка як клієнта на платформі Пром дає йому право відправити замовлений товар взагалі без пакування, аби як та найдешевше.
Не можу рекомендувати данного продавця, будьте готові що замовлення приходять в пакетах