Корзина

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

КосаПила
+380 (93) 810-05-54
+380 (67) 810-05-54

Отзывы о компании Kosapila

  • Юрий Р.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Игорь И.
    Отлично
  • Дякую. Заводиться на газі, працює добре

    Сергій Г.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua
  • Все пройшло чудово....

    Василий С.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua
  • Володимир С.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Віталій Д.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua
  • Иван Х.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua
  • Рекомендую все на вищому рівні.

    Василь Г.
    Отлично
  • Ввічливий, привітний , професійний, внушає надійність, конкретний, без нарікань і до товару. Швидко, зручно, без лишніх питань.

    Марія П.
    Отлично
  • Не серйозне та зневажливе ставлення продавця до клієнта!!! Не рекомендую до співпраці!!!
    Замовлення: аккумулятор, шину 30см та цеп, відправив в пакеті для документів!!!
    І тут питання виникло навіть не до НовоїПошти, а до самого відправника!!! Як можливо так відправляти аккумулятор, шину та цеп?
    Відповідно товар, а саме аккумулятор Grosser 6 A прибув вже в пом'ятій коробці, після огляду аккумулятора, виявив не працюючий діод індикації заряду. Після спілкування продавець повідомив: " таке буває і помята коробка не при чем, то глюк! На питання чому замовлення було в целофановому пакуванні, і як можливо було в такому пакуванні відправити товар(аккумулятор, шину та цеп)? Отримав відповідь, що як би він запакував у коробок - мені дорого обійшлося 🤦
    доставка для мене з ПромПідпискою - безкоштовно, а йому , як продацю, відправлення коштувало аж 114, 82.
    Тобто продавець вважає, що моя Підписка як клієнта на платформі Пром дає йому право відправити замовлений товар взагалі без пакування, аби як та найдешевше.

    Не можу рекомендувати данного продавця, будьте готові що замовлення приходять в пакетах

    Сергій Д.
    Очень плохо
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua