









4 860 ₴
Відсилання тільки на вантажне відділення нової пошти (які до 30 кг не приймають, оскільки там 120 см макімальна довжина) а штанга 153 см
Коса бензинова Procraft T5600 Чотиритактна
4т бензокоса
| посібник з експлуатації | Є |
| Диск | 2 перемогові, диск 3Т + котушка |
| Захисний кожух | 1 шт |
| Ремінь-рюкзак | 1 шт |
| Сумка з ручним інструментом | Є |
| Потужність | 5600 Вт |
| Число обертів холостого ходу | 9000 об/хв |
| Вага | 8,3 Кг |
| Тип штанги | Нерознімна |
| Тип запуску | Ручний |
| Ширина скошування зони | 415 мм |
| Місткість паливного бака | 650 мл |
| Тип двигуна | Чотиритактний |
| Робочий об'єм двигуна |
62 СС |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мотокоса |
| Стан | Новий |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Потужність двигуна | 7 к. с. |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 9000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 53 куб. см |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |